przedniewina

4 out of 5 dentists recommend this WordPress.com site

Korkowe pomysły

Pamiętajcie po wypiciu ulubionego wina, nie wyrzucajcie korka! Jak się okazuje z korków można zrobić wiele ciekawych, oryginalnych oraz użytecznych rzeczy. My dzisiaj przedstawiamy kilka pomysłów, według nas najciekawszych, na wykorzystanie tego przedmiotu!

Z pewnością oryginalnym wykorzystaniem korków będzie zrobienie z nich LAMPY! Wasi goście nie będą mogli oderwać od niej wzroku!

Z kolei zamiast obrazu możecie na ścianie powiesićtablicę zrobioną z korków. W czasach ekstrawagancji i nonkonformizmu posiadanie takiej tablicy jest obowiązkowe! Po za tym dodatkowym plusem są walory estetyczne.

Skoro mówimy o obrazach, to zaprezentujemy swoiste arcydzieło. Mowa tutaj o mozaice, która przedstawia portret kobiety. Został wykonany z ogromnej ilości korków, jednakże efekt jest zdumiewający. Takie dzieło sztuki zapiera dech w piersiach, docenia się trud i pracę wykonaną przez autora. Chcielibyście, aby taki obraz wisiał na Waszej ścianie?

Kolejnym użytecznym zastosowaniem korków jest podkładka pod butelkę, pod naczynia, nawet gorące! Jest to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnością.

Na żadnej imprezie, na żadnym przyjęciu nie może zabraknąć…wina. Jeżeli chcecie, żeby goście na zawsze zapamiętali urządzane przyjęcie, to warto się skupić na detalach. Przyjrzyjcie się propozycjom wykorzystania korka np. do oznaczania miejsca dla konkretnego gościa.

Jednakże nie tylko takie ozdoby znaleźliśmy specjalnie dla Was! Na Wigilii, w czasie Świąt Bożego Narodzenia oryginalnym i przede wszystkim uroczym wystrojem będą reniferki zrobione z korków. Nie zapomnijcie na następne święta postawić ich na stole, a wszyscy wasi goście będą zachwyceni.

Na końcu proponujemy bardzo użyteczną rzecz, która jest w każdym domu, czyli fotel!

Co sądzicie o naszych pomysłach? A może macie jakieś inne pomysły dotyczące wykorzystania korków? Czekamy na Wasze opinie i pomysły!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on Lipiec 14, 2012 by in Ciekawostki.
%d blogerów lubi to: