przedniewina

4 out of 5 dentists recommend this WordPress.com site

O nas

https://i2.wp.com/www.przedniewina.pl/rysunki/aktualnosci/koziarnia01.jpg

Jesteśmy sklepem skupiającym się głównie na winach, które zostały wyprodukowane w małych winnicach, co świadczy o ich unikatowości i wyjątkowości. Zaangażowanie, wysiłek i pasja przekładają się na jakość tych trunków.

Jakie są podstawowe rodzaje wina? Jak ocenić wino mając na to zaledwie 60 sekund? Jakie ciekawe rzeczy można stworzyć mając do dyspozycji korek? O tym wszystkim dowiedziecie się z naszego blogu. Ponadto będziecie mogli poczytać relacje z imprez. Znajdziecie także informacje o winnicach, z których pochodzą sprzedawane przez nas wina.Po przeczytaniu tego bloga żadna „winna” informacja Was nie zaskoczy. Oczywiście czytając posty proponujemy, abyście się delektowali winami z naszego sklepu.

Nasz blog będzie podzielony na 5 kategorii.

Winnice 
W tej kategorii przedstawimy artykuły dotyczące winnic, z których pochodzą nasze wina.  Po za tym poznacie historie winiarzy!
Wina
Tutaj dowiedziecie się, z której winnicy pochodzi konkretne wino, jak ono smakuje, pachnie, a także poznacie jego inne walory.
Ciekawostki 
W tym dziale znajdziecie ciekawe, a czasami wręcz szokujące informacje dotyczące wina. Przybliżymy Wam historię tego wybornego trunku. Po za tym napiszemy o walorach zdrowotnych wina, motywie tego trunku w literaturze, sztuce i filmie. Będziecie mogli dowiedzieć się także, jak wykorzystać korek oraz butelkę do stworzenia przedmiotów codziennego użytku!
Degustacja
Po przeczytaniu naszego działu z pewnością będziesz ekspertem w dziedzinie spożywania wina. Ponadto nauczysz się w 60 sekundach oceniać ten wyborny trunek oraz będziesz wiedzieć do jakich potraw pasuje konkretne wino.
Nasi somelierzy
Wybrani przez nas somelierzy będą oceniać różne wina, powiedzą, dlaczego warto pić konkretne wino, a także opiszą swoje spostrzeżenia! Dzięki nim szybciej podejmiecie decyzje związaną z zakupem wina.
Kalendarium i relacje z imprez
Opiszemy najważniejsze wydarzenia związane z naszym ulubionym trunkiem. Będziecie zawsze na bieżąco, gdyż wcześniej poinformujemy Was o „winnych” imprezach.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on Lipiec 7, 2012 by in O nas.
%d blogerów lubi to: